Parim seminarikoht

Sa otsid inspireerivat ja rahulikku keskkonda koolituse või seminari korraldamiseks – Taagepera Loss on selleks sobiv paik.

Mõttelendu soodustavad imekaunis loodus, ajalooline mõisamiljöö sinu ümber. Keha ja vaimu aitavad ergutada maitsev lõunasöök ja kohvipausid. Magusat und saate nautida lossitoas.

Õhtuseks meelelahutuseks pakume: muusikuid, erinevaid esinejaid, teatrietendust, lõbusaid meeskonnamänge ( Spiooni Akadeemia, Foto ja Fun,  Pokkeriõhtu ), ehedat puuküttega sauna.

Lisateenustega saate lähemalt tutvuda siin.

Õhtusöögi saate valida kas meie grupimenüüst või rikkalike õhtusöökide menüüst.

Seminari sooduspakkumine ( kehtib alates grupist 20 in, esmaspäevast neljapäevani, 01.09-31.05):

  • Majutus kahekesi lossitoas
  • Hommikusöök
  • Kaks kohvipausi
  • Kahekäiguline lõunasöök
  • Seminariruum koos tehnikaga
  • Õhtul lõõgastav saun koos kaminasaaliga kuni 2 tunniks

Paketi hind: 35 eur/in + km

* lisatasu eest võimalik majutuda üksinda tubades


Seminariruumide mahutavus ja hinnad

Teatri stiil
Klassiruum
Ümarlaud
U-seade
Vastuvõtt
Bankett
m2 h
70 50 45 45 80 80
150 100
40 30 30 30
80 80
200 200

Wifi

Kiire internet ja stabiilne ühendus tagavad seminari õnnestumise. Taagepera lossis on kvaliteetne traadita internet külastajatele ja seminariosalistele tasuta.

Dataprojektor

Professionaalne, lihtne ja mugav puldiga kasutatav projektor, mida on võimalik ühendada arvuti (PC, Mac), dvd või teile sobiva seadmega on seminaril kasutamiseks tasuta.

Ekraan

Suur, valge ja puhas ekraan projektsiooni kuvamiseks, mida on võimalik asetada just sinna, kus seda kasutada soovitakse on Taagepera lossis korraldataval seminaril kasutamiseks tasuta.

Tahvel

Seminaril on võimalik kasutada ka tahvlit märkmete tegemiseks. Tahvel võimaldab kasutada kustutatavat pinda või pabereid. Seminaril kasutamiseks on tahvel tasuta.