Peokorraldus

Firmapeod

Kevad-, Sügis- ja  Talvepäevad:

Korraldame vastavalt kliendi soovidele meelelahutuslikke ja tegevusrikkaid kevad-, sügis- ja talvepäevi. Omalt poolt pakume majutust lossitubades koos lisavooditega kuni 100-le inimesele, maitsvat toitlustust parimate kokkade poolt, kuuma sauna meie õdusas saunamajas, erinevaid väliseid ja siseseid tegevusi igale vanusele ( karaokeõhtu, erinevad lauamängud, piljard , pokkeriõhtu, teatrietendus – vaata lisateenuseid ).

Ürituse õnnestumise osas on suur roll paljudel tegijatel ning pisidetailidel, millele oskame tähelepanu pöörata. Oleme abiks leidma Teile lõbusa ja kaasahaarava õhtujuhi, meeleoluka bändi, rütmika diskori, professionaalsed esinejad.

Samuti pakume vastavalt Teie soovidele erinevaid meelelahutuslikke mänge  või aktiivseid tegevusi( Mõrvamüsteerium, Spiooni-akadeemia, Pro- Miljonär, Gepsimine, Foto- Fun, Räästamatkad, saanimatkad -vaata lisateenuseid).

Oleme ka abiks stiilipeo organiseerimisel ( sanatoorium, pioneerid, militaar, rock n roll, erinevad aastakäigud ja nii edasi). Kõik ideed ja mõtted on oodatud ja meie professionaalne meeskond aitab Teil neid teostada.

Sünnipäevad

Õnnestunud sünnipäevapeol on väga suur roll peokoha valikul, maitsval õhtusöögil ja lõbusatel külalistel.  Selleks on Taagepera loss valmis pakkuma Teile mõnusat olemist meie kaunis mõisamiljöös ja valmistama Teile kaunis ja pidulik sünnipäevalaud koos hõrgutavate roogade ja laialdase joogivalikuga.Vastavalt külaliste arvule seame lauad hubasesse Anna Sophie restorani või kõrgete lagedega kaunisse Hugo saali.

Muutmaks Teie sünnipäevapeo võimalikult meeldejäävaks, aitame Teil korraldada lõbusa ja meeleoluka sünnipäeva. Selleks abistame Teid leidmaks Teie soovidele vastava õhtujuhi, kes muudab Teie sünnipäevapeo veelgi lõbusamaks; kaasahaaravad muusikud, kelle muusika saatel oleks hea jalga keerutada ja teised professionaalsed esinejad.

Et külalised liiga vara lahkuma ei peaks, pakume majutust meie lossitubades koos lisavooditega kuni 100-le inimesele.

Laste sünnipäevapidu

Teie lapse sünnipäev läheneb.  Kas Teil on aega, et kodus külalistele süüa teha, huvitavaid mänge välja mõelda ning peo järgselt maja koristada?  Taagepera Loss pakub välja hea ja lihtsa lahenduse, kuidas teha sünnipäevapeost meeldejääv elamus nii sünnipäevalapsele kui tema sõpradele.

Pakume Teile:

 • Peosaali kolmeks tunniks
 • Ekskursiooni Lossis
 • Tervituseks maitsvat jäätisekokteili
 • Lastepärast sünnipäevamenüüd koos lastešampusega
 • Kingituseks tort sünnipäevalapsele

HIND 20 eur/ laps ( alates 10 lapsest)

Sünnipäevamenüü:

 • Segumahl 4 kl/in
 • Viineri-lehttaigna pirukad
 • Hakklihapallid vardas
 • Kartulisalat
 • Pitsaruudud
 • Puuviljavardad
 • Lastešampus

Lisatasu eest on võimalik kutsuda esinema:

 • Kloun Ummi Show, kes oma tsirkuse kavas zonglöörib, teeb mustkunsti trikke, sõidab monorattaga ja palju muud põnevat.
 • Kahe Kati Klubi, kes korraldab tantsu-laulu-pillimängu, lastekaraoket, käpiknuku teatrit või erinevaid võistlusmänge.

Kõik sünnipäevad on erilised, hea meelega kuulame eelkõige ära Teie soovid.

 

Aastalõpupeod

Pakume võimalust veeta pidulik, lõbus ja meeleolukas aastalõpupidu kaunis Taagepera Lossis. Soovi korral pakume privaatset pidu vaid Teie seltskonnale, pakkudes Teile lisaks ka meeleolukat aastavahetus programmi, tellides Teile kohapeale õhtujuhi, tantsijad, muusikud, mustkuntsnikud – vaata lisateenuseid. Oleme ka valmis pakkuma eraldi tegevust lastele koos rõõmsa lapsehoidjaga, kes lastel silma peal hoiab ja nendega tegeleb.

Pidulikuks aastavahetuse õhtusöögiks pakume hõrgutavaid toite ja maitsvaid kokteile. Rahulikku und pakume meie hubastes lossitubades koos lisavooditega kuni 100-le inimesele.

Kulmineeruvaks aasta vahetuseks tellime vapustava ilutulestiku, mida saate nautida meie kaunis lossihoovis.

Teie valikul esinejad/tegevused muudavad kindlasti aasta viimase päeva  meeldejäävaks.

Vastuvõtud

Õnnestunud vastuvõtt nõuab alati põhjalikku ettevalmistust, olgu see siis ametlik või mitteametlik vastuvõtt. Pakume abi pidulike lõuna- või õhtusöökide, ametikohtumiste, äripartnerite võõrustamise, erinevate kokkutulekute korraldamisel. Talvel pakume olemist mõnusas Jahisaalis, suuremas Hugo saalis või meie hubases restoranis- vastavalt külaliste arvule, suvel saame vastuvõtte korraldada ka meie kaunis lossipargis või näiteks purskkaevu juures.

Lähtuvalt külaliste arvust, ürituse kestvusest ja iseloomust paneme kokku menüü, joogivalikud ja meelelahutusliku poole.

Majutust pakume koos lisavooditega kuni 100 külalisele.