Lisateenused

* Ettetellimisel massaažid

* Giidiga ekskursioon – Giid tutvustab Lossi ajalugu, toimub ringkäik majas ja tornis. Ekskursioon kestvusega ca 30 minutit on hinnaga 20 EUR/grupile. Pikema ekskursiooni puhul lisaks jalutuskäik lossipargis ning külaseltsi Kunstikojas. Kestvus kokku ca 1 tund ja 15 min, hind grupile 30 EUR. Grupp kuni 40 inimest. Suurema seltskonna puhul saame vajadusel pakkuda kahte, kolme giidi. Ekskursiooni pakume eesti ja inglise keeles.

Ettetellimisel pakume ka soome keelset giidi, hind kokkuleppel.

* Rabamatk Teringis giidiga – Jalutuskäik Teringi rabas, laudtee 4,5 km.

* Talvisel ajal mootorsaanimatkad – http://www.mootorsaanid.eu/index.html

* Erinevad meeskonnamängud:

Spiooni Akadeemia

Spiooniakadeemia

Mõnus seiklusmäng vabas õhus, kus märksõnadeks on meeskonnatöö, loovus, kiirus, nutikus, huumor ja palju muud. Mäng sobib hästi nii päevaseks kui ka õhtuseks meelelahutuseks firmaüritustele, sünnipäevadele ning pingelise seminaripäev lõpetuseks. Mõeldud gruppidele 15 – 100 inimest, kestvus ca kuni 4 tundi. Mängu saab läbi viia eesti, inglise keeles. Hind kokkuleppel. Lisainfo: http://www.seltskonnamangud.ee/meeskonnamangud/spiooni-akadeemia/

Foto ja Fun

Foto ja fun

Lõbus ja lahe meelelahutusmäng, kus on ühendatud pildisitamine ja loovus. Mängu võtmesõnadeks on kiirus, meeskonnatöö, loovus ja nutikus. Sobib hästi nii päevaseks kui õhtuseks meelelahutuseks. Mõeldud gruppidele 15 – 100 inimest, kestvus ca kuni 3,5 tundi. Mängu saab läbi viia eesti, inglise ja vene keeles. Hind kokkuleppel.

Gepsimine

Gepsimine

Haarav meeskonnamäng looduses. Mäng on segu GPS-ga maastikul liikumisest ja nuputamisest, mis moodustab põneva ja meeskonda ühendava mängu. Grupi suurus 10 – 200 in, ketsvus ca 2,5 tundi, saab läbi viia eesti, inglise ja soome keeles. Hind kokkuleppel.


Nagu nupud laual

Atraktiivne meeskonnamäng, mängulauaks on Taagepere Lossi lähiümbrus ning mängijad on nuppudeks laual. Mängus on liikumist ja nuputamist. Sobib gruppidele 10 – 200 in, kestvus ca 2 tundi. Läbi viiakse eesti, inglise ja soome keeles. Hind kokkuleppel.


Mõrvamüsteerium

Lõbus ja intrigeeriv seltskonnamäng, mis sobib hästi õhtuseks tegevuseks firmaüritustele, stiilipidudele, sünnipäevadele ja nii edasi. Tegemist on rollimänguga, kus igal osalejal on täita vahva ülesanne. Sobib gruppidele 15 – 80 inimest. kestvus ca kuni 4 tundi. Saab läbi viia eesti, inglise ja vene keeles. Hind kokkuleppel. Lisainfo:  http://www.seltskonnamangud.ee/seltskonnamangud/morvamusteerium/


Räätsamatk Rubina soos

Loodusgiid viib Teid kohtadesse, kuhu inimesed tavaliselt ei satu. Kasutatakse tilgakujulisi räätsasid, mis jäjendavad indiaanlaste lumekingi. Räätsad teevad soode peal ja talvel paksus lumes liikumise oluliselt lihtsamaks.

Rubina sood iseloomustavad mitmekesised maastikud. Väikesel territooriumil saab näha meie kõiki kolme erinevat sootüüpi. Tänu erinevate elupaikade rohkusele on Rubina soo liigirikas. Eriti tuntud linnurohkuse poolest. Looduskaitsealune raba asub Lossist 10 km kaugusel.

Matka pakutakse septembrist märtsini. Grupp 10 – 50 inimest, kestvus 2 – 3 tundi, pakutakse eesti ja inglise keeles.  Hind kokkuleppel.


Pokkeriõhtu ” Texas Holdem”

Põnev ja arendav õhtu seltskonnale. Mäng sobib mõnusaks ja meeldivaks ajaviiteks õhtusel ajal. Pokkeriõhtu raames tutvustatakse mängu “Texas Holdem” ajalugu ja reegleid. Üritus kulmineerub turniiriga, milles kõik mängijad osaleda saavad. Sobib gruppidele alates 6 – 40 inimest, mäng kestab orienteeruvalt 3,5 tundi. Mängu saab läbi viia eesti, inglise ja vene keeles. Lisainfo: http://www.seltskonnamangud.ee/seltskonnamangud/pokker/


Teatrietendus “Pilk von Strykkide mõisaellu”

Tegu on humoorika 30 minutilise teatritükiga, mis annab hea ettekujutuse Lossi rajanud parunipere elust-olust. Rollides on Parun ja Paruness ( näitlejad Ugala teatrist). Pakume etendust eesti, inglise ja vene keeles.Jalgrattarent

saame pakkuda võimalust tutvuda Lossi lähiümbrusega. Pakume rentimiseks 7 jalgratast, vajadusel organiseerime rattaid juurde.


Loodusturism OÜ teenused

* Kanuumatkad
* Tõukekelgumatkad
* Tõukerattamatkad
* Jalgrattamatkad


Piljard

Lossi teisel korrusel on võimalik mängida piljardit. Tunnihind 4 eur.


Veini- ja konjakikoolitus

Tööka koolituspäeva lõpetuseks pakume veini või konjakikoolitust. Koolituse käigus tutvutakse spetsialisti käe all erinevate veinide ja konjakitega.

Veinikoolitusel räägitakse erinevatest viinamarja sortidest, maitsetest, veini valmistamisest, serveerimisest, korkidest, pudelitest, joogikultuurist jne. Samuti maitstakse erinevaid veine.


Transport

Soovi korral pakume kliendile transporti vastavalt grupi suurusele. Oleme valmis abistama sihtkohta jõudmisel väikesest seltskonnast kuni suure grupini. Kliendi soovile tellime sadamasse/lennujaama vastu  bussi või auto.